Bayburt Havadis

Bayburt TAMP 2021 KBRN çalışma grubu toplantısı yapıldı

TÜRKİYE AFET MÜDAHALE PLANI KAPSAMINDA BAYBURT İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN TAMP KBRN ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI YAPILDI

Bayburt TAMP 2021 KBRN çalışma grubu toplantısı yapıldı
102 views
12 Ekim 2021 - 15:10

Türkiye Afet Müdahale Planı kapsamında Bayburt İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından TAMP KBRN çalışma grubu toplantısı yapıldı.

Bayburt AFAD Toplantı Salonunda yapılan KBRN Çalışma Grubu Operasyon Planının Eğitim toplantısında planda görevli kurumların görev ve sorumlulukları ayrıntılı olarak anlatıldı.

Olası afetlere karşı hazırlıklı olabilmek için yapılmış olan çalışmaları gözden geçirmek, ayrıca görevde yer alan personellere görevlerini hatırlatmak ve koordinasyonu sağlamak amacıyla yapılan bilgilendirme toplantısında depreme karşı hazırlıklı olabilme adına yapılmış çalışmaların yanı sıra, Bayburt’taki, doğal olmayan afetlere dönük olarak alınan ve alınması gereken tedbirlere ilişkin çalışmalar yapılan sunum eşliğinde değerlendirildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.