Bayburt Havadis

Bayburt Üniversitesinde, 2021-2022 akademik yılı bahar dönemi Akademik Kurul toplantıları yapıldı

BAYBURT ÜNİVERSİTESİNDE, 2021-2022 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ AKADEMİK KURUL TOPLANTILARI YAPILDI

Bayburt Üniversitesinde, 2021-2022 akademik yılı bahar dönemi Akademik Kurul toplantıları yapıldı
128 views
05 Şubat 2022 - 8:10

Bayburt Üniversitesinde, 2021-2022 akademik yılı bahar dönemi Akademik Kurul toplantıları yapıldı.

Dede Korkut, Bâbertî, Aydıntepe ve Demirözü Külliyelerinde gerçekleştirilen toplantılara Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen’in başkanlığında üniversite üst yönetimi ve akademik birim yöneticileri ile öğretim üyeleri katıldı.

Toplantılarda, birim yöneticileri tarafından çalışma ve projelerle ilgili bilgilendirme sunumları yapıldı. 2021-2022 akademik yılı bahar döneminin akademik birimler açısından genel değerlendirmesinin yapıldığı ve önümüzdeki döneme yönelik birçok proje fikrinin de ele alındığı toplantılarda, akademik birimlerin gösterdiği gelişim ve 2021-2022 bahar döneminde uygulanacak stratejiler irdelendi.

Rektör Prof. Dr. Mutlu Türkmen, akademik kurul toplantılarında, bahar döneminde eğitimin yüz yüze devam edeceğini belirterek yeni dönemin Bayburt Üniversitesi ve akademik birimler açısından hayırlı olmasını temenni edip toplantılara katılan akademik personele çalışmalarında başarılar diledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.