Bayburt Havadis

Dr. Öğr. Üyesi Göktaş, ATAM haberleşme üyeliğine seçildi

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÖKTAŞ, ATAM HABERLEŞME ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Dr. Öğr. Üyesi Göktaş, ATAM haberleşme üyeliğine seçildi
268 views
12 Şubat 2022 - 11:10

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümü Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Serdar Göktaş, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı (ATAM) haberleşme üyeliğine seçildi.

Kültür, sosyoloji, tarih, dil ve edebiyat üzerine bilimsel ve akademik çalışmalar yapan Kültür ve Turizm Bakanlığı Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi (ATAM), haberleşme üyeliğine seçilen Dr. Öğr. Üyesi Göktaş 5 yıl süreyle görev yapacak.

Dr. Öğr. Üyesi Göktaş bu süre zarfında; Atatürk ilke ve inkılâplarını, Türk kültürünü, Türk tarihini ve Türk dilini bilimsel yoldan araştırmak, tanıtmak, yaymak ve yayınlar yapmak amacıyla merkezin yurt içindeki ve yurt dışındaki hizmet ve faaliyetlerine yardımcı olma veya bu faaliyetlerini yürütme görevlerini yerine getirecek.

Yeni görevinden dolayı mutluluğunu dile getiren Dr. Öğr. Üyesi Göktaş, haberleşme üyeliğine seçilmesinde emeği geçen ATAM yetkililerine, teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarına da daha büyük bir motivasyonla devam edeceğini sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.