Bayburt Havadis

Vali Epcim: “Şehit aileleri ve gaziler bizler için gurur ve onur kaynağıdır.”

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ (ŞAGDER) YENİ YÖNETİM KURULU, BAYBURT VALİSİ CÜNEYT EPCİM’İ ZİYARET ETTİ. DERNEĞİN GEÇEN HAFTA GERÇEKLEŞTİRİLEN OLAĞAN KONGRESİNDE YENİDEN YÖNETİME SEÇİLEN MEVCUT BAŞKAN SELAMİ KÖKSAL İLE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VALİ EPCİM’E NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

Vali Epcim: “Şehit aileleri ve gaziler bizler için gurur ve onur kaynağıdır.”
180 views
26 Mart 2021 - 10:30

Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği (ŞAGDER) yeni Yönetim Kurulu, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’i ziyaret etti.

Derneğin geçen hafta gerçekleştirilen olağan kongresinde yeniden yönetime seçilen mevcut Başkan Selami Köksal ile Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Epcim’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Epcim, ziyarette önceki dönem olduğu gibi şehit yakınları ve gazilerden oluşan yeni yönetim kuruluna tebriklerini ileterek çalışmalarında başarı diledi. Şehit aileleri ve gazilerin kendileri için gurur ve onur kaynağını olduğunun altını çizen Vali Epcim, “Her zaman sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra da inşallah birlikte güzel çalışmalarımız olur. Psikolojik ve sosyal destek noktasında önemli çalışmalar yürütüyorsunuz. Bizler de bu çalışmalarınızda elimizden gelen desteği vermek istiyoruz. Bu vesileyle tekrardan sizleri ve yönetim kurulunuzu tebrik ediyorum. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Başkan Köksal ise Vali Epcim’e, yeni dönem çalışmalarına ilişkin bilgi vererek yakın ilgisi ve destekleri dolayısıyla teşekkürlerini bildirdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.