Bayburt Havadis

Vali Epcim, Aydıntepe İlçe Jandarma Komutanlığı’nda incelemelerde bulundu

VALİ EPCİM, AYDINTEPE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Epcim, Aydıntepe İlçe Jandarma Komutanlığı’nda incelemelerde bulundu
89 views
31 Aralık 2021 - 10:10

Vali Cüneyt Epcim, Aydıntepe İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Aydıntepe’ye çeşitli incelemelerde bulunmak üzere gelen Vali Epcim, Aydıntepe Kaymakamlığı ziyareti ile ilçe entegre hastanesi inşaatı incelemelerinin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Jandarma Misafirhanesi’nde incelemelerde bulunan Vali Epcim, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ramazan Yiğit’ten bilgi aldı.

Daha sonra Jandarma personelinin yeni yılını tebrik eden Vali Epcim, görevlerini fedakarca yerine getirmeleri dolayısıyla teşekkür etti.

Pandemi kısıtlamaların yaşandığı dönemde vatandaşların ihtiyacının karşılanmasına yönelik özverili çalışmalar gerçekleştirildiğini anımsatan Vali Epcim, “Öyle köyler var ki, bir hane, iki hane. Kışın boşaltılan köyler var. Zor ulaşılan noktalara bile günlük iaşeyi götürdünüz. Çok önemli ve değerli bir çalışmaydı. Ülkemizin pandemiyle mücadelesine önemli katkılar sağladınız. Bunun için de özellikle teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Vali Epcim, kolluk birimleriyle vatandaşlar arasındaki iletişimin hoşgörü temelli olması gerektiğine vurgu yaptı. Bu noktada kolluk birimi personeline önemli görevler düştüğünün altını çizen Vali Epcim, personele çalışmalarında başarılar diledi.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ramazan Yiğit de Vali Cüneyt Epcim’e teşekkür ederek huzur ve güven ortamının temini için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.