Bayburt Havadis

Jandarmadan, yüz yüze “Öğrencilere Trafikte Farkındalık” eğitimi verildi

BAYBURT İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TRAFİK TİMLERİ, KÖY OKULLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM VE ÖĞRETİMİN TEKRAR BAŞLAMASI İLE BİRLİKTE “ÖĞRENCİLERE TRAFİKTE FARKINDALIK” EĞİTİMLERİNE BAŞLADI.

Jandarmadan, yüz yüze “Öğrencilere Trafikte Farkındalık” eğitimi verildi
222 views
25 Şubat 2021 - 15:30

Bayburt İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri, köy okullarında yüz yüze eğitim ve öğretimin tekrar başlaması ile birlikte “Öğrencilere Trafikte Farkındalık” eğitimlerine başladı.

Kırkpınar Ortaokulu ve Çayıryolu İlköğretim Okulunda toplam 68 öğrenciye, öğrenci ve yaya geçitlerinde hareket tarzı, trafikte uymaları gereken kurallar, özel araç ve servis araçlarında dikkat etmeleri gereken hususlar anlatılırken, Covid-19 ile mücadelede uyulması gereken kurallar da hatırlatıldı.

Bayburt İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri eğitimlere devam edileceğini belirterek, “Eğitim Bilişim Ağı (EBA) uygulaması üzerinden verilen trafik eğitimlerine devam edilecek olup salgın hastalık koşullarında emniyet tedbirlerine gerekli hassasiyet gösterilerek mümkün olduğu müddetçe eğitimler yüz yüze icra edilecektir.” denildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.