Bayburt Havadis

Bayburt Üniversitesinde TÜBİTAK Destek Programları bilgilendirme toplantıları yapıldı

BAYBURT ÜNİVERSİTESİNDE, TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU (TÜBİTAK) ARAŞTIRMA DESTEK GURUBU BAŞKANLIĞI (ARDEP) DESTEK PROGRAMLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI TAMAMLANDI.

Bayburt Üniversitesinde TÜBİTAK Destek Programları bilgilendirme toplantıları yapıldı
73 views
22 Ekim 2021 - 22:10

Bayburt Üniversitesinde, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Araştırma Destek Gurubu Başkanlığı (ARDEP) Destek Programları bilgilendirme toplantıları tamamlandı.

Proje ve bilimsel yayın sayısında sürdürülebilir bir artış hedefleyen Bayburt Üniversitesinde, öğretim üyelerine yönelik, ARDEP Destek Programları kapsamında bilgilendirme toplantıları yapıldı. Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen başkanlığında başlayan bilgilendirme toplantıları Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül yürütücülüğünde organize edildi.

Bayburt Üniversitesi Teknoloji ve Transfer Ofisi Proje Destek Birimi sorumlusu Doç. Dr. Bünyamin Alım tarafından Bayburt Üniversitesinin tüm akademik birimlerinde gerçekleştirilen toplantılar 19-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. Dede Korkut, Bâbertî, Aydıntepe ve Demirözü Külliyelerinde gerçekleşen toplantılarda; destek programları, temel kavramlar ve konular, bilimsel araştırma adımları, yürütme aşamaları bu aşamalarda karşılanan sorunlar ve çözüm yolları hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

Toplantıların sonunda Doç. Dr. Alım tarafından, katılımcıların soruları da cevaplandırıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.