Bayburt Havadis

AFAD Gönüllülük Sistemi tanıtılıyor

BAYBURT İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ (AFAD) EKİPLERİNCE AFETE HAZIRLIK YILI KAPSAMINDA KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA EĞİTİMLER VERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR

AFAD Gönüllülük Sistemi tanıtılıyor
90 views
20 Aralık 2021 - 13:10

Bayburt İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince Afete Hazırlık Yılı kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarına eğitimler verilmeye devam ediliyor.

2021 yılı AFAD Gönüllülük Faaliyetleri kapsamında Bayburt İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü personellerine ve kütüphane ziyaretçilerine AFAD Gönüllülük Sistemi tanıtılarak, gönüllülük konusunda teşvik edici bilgiler sunuldu. Acil durum anlarında aranması gereken numaraların hatırlatıldığı çalışmada ilginin yoğun olduğu görüldü. Daha sonra isteğe bağlı kütüphane personeli e-Devlet üzerinden AFAD Gönüllülük kayıtlarını yaptırdılar. Kaydını yaptıran vatandaşlar AFAD gönüllüsü olmanın ayrıcalığını ve duydukları memnuniyeti belirtti.

Bayburt İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ise, yapılan eğitimlerin ve çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.